FEDERATIA ROMANA DE KAIAC-CANOE |
CAMPIONATUL NATIONAL DE PRIMAVARA - JUNIORI |
FINALE 1000m, 500m si 200m
|
Vineri, 06.05.2011 AM |
|
| 9:30 | Cursa 64 | C1 F jun. 200 m. | FINALA | Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp | 1 | 1 | LTTL Orșova | Psariuc Alina | 01:02.04 | 2 | 4 | CSA Steaua | Poştaru Paula | 01:02.80 | 3 | 3 | LTTL Orșova | Ursu Ştefănica | 01:03.63 | 4 | 8 | CSA Steaua | Poştaru Valentina | 01:04.13 | 5 | 9 | CS Dinamo Bucureşti | Dragomirescu Alexandra | 01:06.16 | 6 | 5 | LTTL Orșova | Ucraineţ Elena | 01:07.33 | 7 | 7 | LTTL Orșova | Cosmei Alina | 01:09.26 | 8 | 2 | LTTL Orșova | Onu Elena | 01:12.43 |
| 6 | CSS 6 București | Bucur Roxana | L.S. |
|
|
|
|
| 9:40 | Cursa 65 | K1 B jun.II 200 m | FINALA | Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp | 1 | 6 | CSM Pitești | Dragoi Lucian | 0:46.74 | 2 | 4 | LTTL Orșova | Rostescu Robert | 0:46.99 | 3 | 7 | CSS Timişoara | Pop Lauremţiu | 0:48.02 | 4 | 1 | CSS Turnu Măgurele | Militaru Florentin | 0:48.62 | 5 | 2 | CSS 2 București | Dumitru Cristian Louis Richardo | 0:48.90 | 6 | 3 | LPS Constanța | Cical Sorin | 0:49.18 | 7 | 8 | CS Farul-Constanța | Bularda Ionuț Adrian | 0:50.08 | 8 | 9 | CSS 6 București | Popescu Adrian | 0:53.84 | 9 | 5 | CSS 4 Bucureşti | Stancu Alexandru | 0:58.93 |
|
|
|
|
| 9:50 | Cursa 66 | C1 B jun.II 200 m. | FINALA | Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp | 1 | 4 | LTTL Orșova | Dăescu Cristian | 0:47.89 | 2 | 7 | CS Dinamo Buc. | Popa Iulian | 0:49.94 | 3 | 6 | CS Farul Constanța | Moroianu Petrică | 0:50.68 | 4 | 2 | CSM Danubiu Tulcea | NASTASE FLORIN | 0:53.03 | 5 | 5 | LTTL Orșova | Strat Ştefan | 0:52.58 | 6 | 9 | CSS Tulcea | Gheorghe Dănuţ Cristian | 0:53.02 | 7 | 8 | LTTL Orșova | Dumitru Andrei | 0:53.55 | 8 | 1 | CS Dinamo Buc. | Echimov Pavel | 0:54.18 | 9 | 3 | CSS Tulcea | Sava Laurentiu | 0:55.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 10:00 | Cursa 67 | K1 F jun.II 200 m. | FINALA | Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp | 1 | 4 | LTTL Orșova | Ţăran Iuliana | 0:48.59 | 2 | 6 | CSS Timișoara | Lungu Denisa | 0:55.99 | 3 | 3 | LTTL Orșova | Croitoru Iulia | 0:56.63 | 4 | 5 | LPS Constanța | Nicolae Elena | 0:57.17 | 5 | 2 | LTTL Orșova | Zaharia Cristina | 1:00.34 | 6 | 7 | CS Farul Constanța | Varona Daniela | 1:00.54 | 7 | 1 | CSS Galaţi | Amorţilă Silvia | 1:04.83 | 8 | 8 | CSS Timișoara | Zagrean A | 1:08.79 | 9 | 9 | CSS Caracal | Becheru Otilia | 1:13.16 |
|
|
|
|
| 10:15 | Cursa 68 | K2 B jun.II 200 m | FINALA | Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp | 1 | 5 | LPS Constanța | Bolojan Arkadius + Ciocan Aurelian | 00:43.59 | 2 | 3 | LTTL Orșova | Comănescu Tiberiu-Ilic Denis | 00:44.02 | 3 | 8 | LTTL Orșova | Popescu Gavril-Danciu Rareş | 00:45.32 | 4 | 4 | CSM Brăila | Zaman Gabriel - Postelnicu Dragos | 00:45.86 | 5 | 7 | LTTL Orșova | Vlase Florin-Muntean Robert | 00:46.32 | 6 | 2 | LTTL Orșova | Sandu Andrei-Sandu Mihai | 00:47.59 | 7 | 9 | CSS 6 București | Popescu Andrei - Ion Stefan | 00:48.29 | 8 | 6 | LTTL Orșova | Micuţar Leonte-Iliuţ Mihăiţă | 00:49.09 | 9 | 1 | CSM Brăila | Vasile Stefanita - Sava Andrei | 00:49.90 |
|
|
|
|
| 10:25 | Cursa 69 | C2 B jun.II 200 m. | FINALA | Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp | 1 | 4 | LTTL Orșova | Dăescu Cristian-Palko Sergiu | 0:46.22 | 2 | 5 | CS Farul Constanța | Grigoraș Cătălin - Ciornei Ionel | 0:48.05 | 3 | 2 | LTTL Orșova | Bosie Alex.-Dumitru Andrei | 0:49.48 | 4 | 6 | CS Dinamo Buc. | Dogaru Fl.+Zaharia Adrian | 0:49.81 | 5 | 1 | LTTL Orșova | Ciolpan Cosmin-Zărnoianu Iomnuţ | 0:50.37 | 6 | 8 | LT ”C.tin Brâncoveanu” Dăbuleni | Ratoiu Cristian - Nica Romulus | 0:51.30 | 7 | 3 | LTTL Orșova | Ţuţuianu Ionuţ-Rabota Alex. | 0:54.33 | 8 | 9 | CSS Caracal | Sandu Alexandru - Stanca Cosmin | 0:58.70 | 9 | 7 | CSN Hunedoara | Rotea Raul - Vlad Ştefan | 1:00.51 |
|
|
|
|
| 10:35 | Cursa 70 | K2 F jun.II 200 m. | FINALA | Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp | 1 | 5 | CS Farul Constanța | Sîrbu Andra - Turtoi Emilia | 0:47.21 | 2 | 3 | LTTL Orșova | Meroniac Elena-Ciuta Elena | 0:47.72 | 3 | 4 | LTTL Orșova | Gulei Cosmina - Bodnar Saveta | 0:48.31 | 4 | 2 | LTTL Orșova | Petrita Andreea -Mareş Alex. | 0:51.54 | 5 | 6 | LTTL Orșova | Găină Violeta-Niculcea Diana | 0:52.17 | 6 | 7 | LTTL Orșova | Husac Andreea-Hoţoleanu Mădălina | 0:53.54 | 7 | 8 | LPS Constanța | Casandra Irina - Dumitrache Malina | 0:54.32 | 8 | 1 | LTTL Orșova | Hutopila Anişoara-Rebenciuc Roxana | 0:55.45 |
| 9 | CSS Timișoara | Curcan Loredana - Katona A. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 10:50 | Cursa 71 | K1 B jun.I 200 m | FINALA | Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp | 1 | 6 | LTTL Orșova | Vițega Paul | 0:40.56 | 2 | 4 | LPS Constanța | Șerban Cristian | 0:41.11 | 3 | 5 | CSM Pitești | Burciu Daniel | 0:41.98 | 4 | 7 | CSS Timișoara | Vieru Alexandru | 0:43.77 | 5 | 3 | LTTL Orșova | Dugălie Sorin | 0:44.16 | 6 | 9 | Simared Baia Mare | Sentianoși Adrian | 0:44.60 | 7 | 2 | CSS 4 București | Sisilică Mihai | 0:45.34 | 8 | 1 | LTTL Orșova | Rusu Răzvan | 0:45.77 | 9 | 8 | LPS Constanța | Bătrânu Ionuț | 0:47.31 |
|
|
|
|
| 11:00 | Cursa 72 | C1 B jun.I 200 m. | FINALA | Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp | 1 | 4 | CSA Steaua | Silvestru Paul | 0:47.64 | 2 | 7 | CSM Pitești | Ograda Remus | 0:48.05 | 3 | 3 | CSM Danubiu Tulcea | Graur Alex | 0:48.56 | 4 | 2 | LTTL Orșova | Murgu Florin | 0:48.78 | 5 | 6 | CSS Timișoara | Șalău Alexandru | 0:49.08 | 6 | 5 | CS Dinamo Buc. | Amelian Adrian | 0:49.46 | 7 | 1 | CSM Danubiu Tulcea | Silvestru Lucian | 0:50.56 | 8 | 8 | LT ”C.tin Brâncoveanu” Dăbuleni | Baron Alexandru | 0:50.90 | 9 | 9 | LPS Constanța | Lazar Ionut | 0:52.76 |
|
|
|
|
| 11:10 | Cursa 73 | K1 F jun.I 200 m. | FINALA | Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp | 1 | 4 | LTTL Orșova | Borha Roxana | 0:47.00 | 2 | 2 | LTTL Orșova | Butnăriuc Diana | 0:48.64 | 3 | 1 | CS Olimpia | Frîncu Cristina | 0:48.99 | 4 | 3 | CSS Galaţi | Darabană Simona | 0:49.22 | 5 | 6 | LPS Constanța | Matei Marinela | 0:56.07 | 6 | 5 | CSS Timișoara | Sirbu M. | 0:59.17 | 7 | 7 | CSS Timișoara | Halip B. | 1:07.78 |
|
|
|
|
| 11:25 | Cursa 74 | K2 B jun.I 200 m | FINALA | Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp | 1 | 5 | LTTL Orșova | Viţega Paul-Turceag Cătălin | 0:38.03 | 2 | 4 | CS Farul Constanța | Maneachin Ionuț - Sîrbu Ionuț | 0:38.83 | 3 | 3 | LTTL Orșova | Morosanu Octavian-Lupaşcu Bogdan | 0:39.48 | 4 | 6 | CSS Timișoara | Pop Dragan - Ilas Rares | 0:41.20 | 5 | 7 | LTTL Orșova | Costin Marius-Ramor Vasile | 00:41.6 | 6 | 8 | CSS 6 București | Cires Silviu - Netedu Leonard | 0:41.88 | 7 | 1 | CSS Turnu Măgurele | Birsanu Valentin - Virdol Bogdan | 0:42.29 | 8 | 2 | CSS 4 Buc. | Sisilică Mihai - Cincă Aurel | 0:42.85 | 9 | 9 | LTTL Orșova | Cioban Gelu -Dugalie Sorin | 0:43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 11:35 | Cursa 75 | C2 B jun I 200 m. | FINALA | Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp | 1 | 4 | LTTL Orșova | Niculiţă Mihai-Niculiţă Gavril | 0:42.54 | 2 | 5 | CSM Pitești | Ograda Remus - Peleu Alexandru | 0:43.59 | 3 | 3 | LTTL Orșova | Arbagic Lucian - Andries Ionut | 0:43.77 | 4 | 8 | LTTL Orșova | Marancea Mihai - Gavrilei Robert | 0:44.65 | 5 | 7 | CSM Pitești | Vidroiu Robert - Ghitulescu Mihai | 0:45.12 | 6 | 2 | LT ”C.tin Brâncoveanu” Dăbuleni | Dîrviş Vlăduţ - Şoimu Dragoş | 0:45.55 | 7 | 6 | CSM Danubiu Tulcea | Tufă Alberto - Cartoafă Marius | 0:46.76 | 8 | 1 | CSM Danubiu Tulcea | Carp Ştefan - Burtă Alexandru | 0:47.62 | 9 | 9 | CSM Pitești | Ilie Laurentiu - Voicu Cornel | 0:48.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 11:45 | Cursa 76 | K2 F jun.I 200 m. | FINALA | Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp | 1 | 4 | LTTL Orșova | Micutari Sanziana-Butnariuc Diana | 0:45.04 | 2 | 1 | CS Dinamo Bucureşti | Ivan Bianca - Ciobanu Daniela | 0:45.47 | 3 | 2 | CSS Timișoara | Ionita L. - Roka G. | 0:54.16 | 4 | 3 | LTTL Orșova | Ucraineţ Elena-Onu Elena | 0:54.71 | 5 | 5 | CSS 6 București | Popa Catalina - Avram Georgiana | 0:55.52 | |
Sambata, 07.05.2011 AM |
|
|
9:30 | Cursa 115 | K1 B jun.II 1000 m | FINALA |
Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp |
1 | 5 | LTTL Orșova | Comănescu Tiberiu | 4:11.79 |
2 | 4 | CSM Pitești | Dragoi Lucian | 4:12.32 |
3 | 6 | CSS Timişoara | Pop Laurenţiu | 4:17.81 |
4 | 7 | CS Farul-Constanța | Bularda Ionuț Adrian | 4:32.91 |
5 | 3 | LPS Constanța | Cical Sorin | 4:35.78 |
6 | 2 | CSS 4 Bucureşti | Stancu Alexandru | 4:41.80 |
7 | 1 | CSM Brăila | Sima Cătălin | 4:45.85 |
8 | 8 | CSS 2 București | Dumitru Cristian Louis Richardo | 4:49.16 |
9 | 9 | CSS 2 București | Botonea Andrei Alexandru | 4:52.25 |
|
|
|
|
|
9:40 | Cursa 116 | C1 B jun.II 1000 m. | FINALA |
Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp |
1 | 5 | LTTL Orșova | Strat Ştefan | 4:27.32 |
2 | 6 | CS Dinamo Buc. | Popa Iulian | 4:30.08 |
3 | 3 | CS Farul Constanța | Moroianu Petrică | 4:30.91 |
4 | 7 | CSS Tulcea | Gheorghe Dănuţ Cristian | 4:31.23 |
5 | 4 | LTTL Orșova | Vasile George | 4:54.65 |
6 | 2 | CS Dinamo Buc. | Echimov Pavel | 5:00.16 |
7 | 8 | CSM Danubiu Tulcea | NASTASE FLORIN | 5:00.84 |
8 | 9 | CS Dinamo Buc. | Rosu Mihai | 5:03.84 |
9 | 1 | CS Dinamo Buc. | Artiom Boris | 5:04.54 |
|
|
|
|
|
9:50 | Cursa 117 | K1 F jun.II 500 m. | FINALA |
Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp |
1 | 5 | LTTL Orșova | Ţăran Iuliana | 2:01.79 |
2 | 4 | CS Farul Constanța | Turtoi Emilia | 2:12.49 |
3 | 6 | LTTL Orșova | Croitoru Iulia | 2:17.22 |
4 | 7 | LPS Constanța | Nicolae Elena | 2:18.48 |
5 | 1 | CSS Timișoara | Curcan L. | 2:24.91 |
6 | 2 | LTTL Orșova | Zaharia Cristina | 2:27.14 |
7 | 8 | CS Ceahlăul Piatra Neamț | Manolică Lorena | 2:27.34 |
8 | 9 | CSS Timișoara | Zagrean A | 2:41.53 |
9 | 3 | CSS Galaţi | Amorţilă Silvia | 2:48.04 |
|
|
|
|
|
10:05 | Cursa 118 | K2 B jun.II 1000 m | FINALA |
Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp |
1 | 6 | LTTL Orșova | Rostescu Robert- Ilic Denis | 3:49.57 |
2 | 2 | LPS Constanța | Bolojan Arkadius + Ciocan Aurelian | 3:53.02 |
3 | 4 | LTTL Orșova | Popescu Gavril-Danciu Rareş | 3:53.71 |
4 | 8 | LTTL Orșova | Vlase Florin-Bălan Ionuţ | 3:54.22 |
5 | 1 | LTTL Orșova | Micuţar Leonte-Iliuţ Mihăiţă | 4:00.55 |
6 | 5 | LTTL Orșova | Sandu Andrei-Sandu Mihai | 4:01.30 |
7 | 3 | CSM Brăila | Zaman Gabriel - Vasile Ştefăniţă | 4:09.69 |
8 | 7 | CSM Brăila | Postelnicu Dragoş - Sava Andrei | 4:11.22 |
9 | 9 | CSS Turnu Măgurele | Gheldiu Marius - Udrea Cosmin | 4:12.84 |
10:15 | Cursa 119 | C2 B jun. II 1000 m. | FINALA |
Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp |
1 | 5 | CS Farul Constanța | Grigoraș Cătălin - Ciornei Ionel | 4:14.88 |
2 | 4 | LTTL Orșova | Bosie Alex.-Palko Sergiu | 4:17.85 |
3 | 3 | CS Dinamo Buc. | Dogaru Fl.+Zaharia Adrian | 4:19.48 |
4 | 7 | LTTL Orșova | Ciolpan Cosmin-Zărnoianu Ionuţ | 4:29.32 |
5 | 6 | LTTL Orșova | Ţuţuianu Ionuţ-Rabot Alexandru | 4:33.78 |
6 | 8 | CSN Hunedoara | Rotea Raul - Vlad Ştefan | 4:38.09 |
7 | 2 | LT ”C.tin Brâncoveanu” Dăbuleni | Ratoiu Cristian - Nica Romulus | 4:39.74 |
8 | 1 | CSM Pitești | Gunoi Narcis-Pirvu Andre | 4:56.57 |
9 | 9 | CSM Pitești | Popa Tudor-Tudor Nicolae | 5:08.02 |
|
|
|
|
|
10:25 | Cursa 120 | K2 F jun.II 500 m. | FINALA |
Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp |
1 | 5 | LTTL Orșova | Gulei Cosmina - Bodnar Saveta | 1:59.46 |
2 | 3 | LTTL Orșova | Meroniac Elena-Ciuta Elena | 2:04.14 |
3 | 4 | CSS Timișoara | Lungu D. - Katona A. | 2:06.50 |
4 | 1 | CS Farul Constanța | Sîrbu Andra - Varona Daniela | 2:08.58 |
5 | 6 | LTTL Orșova | Petrita Andreea-Mareş Alex. | 2:09.07 |
6 | 2 | LTTL Orșova | Găină Violeta-Niculcea Diana | 2:10.16 |
7 | 7 | LTTL Orșova | Husac Andreea-Hoţoleanu Mădălina | 2:11.97 |
8 | 8 | LTTL Orșova | Hutopila Anişoara-Rebenciuc Roxana | 2:16.31 |
9 | 9 | LPS Constanța | Casandra Irina - Dumitrache Malina | 2:22.85 |
|
|
|
|
|
10:40 | Cursa 121 | K1 B jun.I 1000 m | FINALA |
Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp |
1 | 4 | CSM Pitești | Burciu Daniel | 3:50.15 |
2 | 6 | LTTL Orșova | Turceag Cătălin | 3:53.11 |
3 | 7 | LPS Constanța | Bătrânu Ionuț | 3:54.08 |
4 | 3 | Simared Baia Mare | Sentianoși Adrian | 3:56.76 |
5 | 5 | CSS Timișoara | Vieru Alexandru | 4:01.82 |
6 | 1 | LTTL Orșova | Cioban Gelu | 4:06.60 |
7 | 8 | LPS Constanța | Șerban Cristian | 4:09.41 |
8 | 9 | CSS 6 București | Cosma Catalin | 4:10.83 |
9 | 2 | LTTL Orșova | Rusu Răzvan | 4:11.02 |
|
|
|
|
|
10:50 | Cursa 122 | C1 B jun. I 1000 m. | FINALA |
Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp |
1 | 6 | LTTL Orșova | Murgu Florin | 4:10.38 |
2 | 4 | CS Dinamo Buc. | Amelian Adrian | 4:14.06 |
3 | 7 | CSS Timișoara | Șalău Alexandru | 4:15.15 |
4 | 3 | CSM Pitești | Peleu Ionut | 4:18.73 |
5 | 1 | CSM Danubiu Tulcea | Luchian Petre | 4:29.96 |
6 | 8 | CS Dinamo Buc. | Ivan Ivan | 4:31.62 |
7 | 2 | CSA Steaua | Silvestru Paul | 4:34.67 |
8 | 9 | CSM Pitești | Vidroiu Robert | 4:35.17 |
9 | 5 | CSM Danubiu Tulcea | Graur Alex | 4:35.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:00 | Cursa 123 | K1 F jun.I 500 m. | FINALA |
Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp |
1 | 9 | LTTL Orșova | Borha Roxana | 1:59.65 |
2 | 7 | CS Olimpia | Frîncu Cristina | 2:02.62 |
3 | 2 | CSS Galaţi | Darabană Simona | 2:03.71 |
4 | 5 | LTTL Orșova | Maxemiuc Silvia | 2:03.88 |
5 | 6 | CSS Turnu Măgurele | Caminescu Florentina | 2:05.21 |
6 | 4 | CSS Turnu Măgurele | Rebiga Geanina | 2:15.59 |
7 | 8 | LPS Constanța | Matei Marinela | 2:16.65 |
8 | 3 | CSS Timișoara | Sirbu M. | 2:30.46 |
9 | 1 | CSS Timișoara | Halip B. | 2:47.38 |
|
|
|
|
|
11:15 | Cursa 124 | K2 B jun.I 1000 m | FINALA |
Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp |
1 | 4 | CS Farul Constanța | Maneachin Ionuț - Sîrbu Ionuț | 3:34.25 |
2 | 5 | LTTL Orșova | Lupascu Bogdan-Moroşan Octavian | 3:40.25 |
3 | 6 | LTTL Orșova | Costin Marius-Ramor Vasile | 3:42.58 |
4 | 3 | LTTL Orșova | Mironescu C-tin-Nica Alex. | 3:44.31 |
5 | 7 | CSS 6 București | Tiu Bogdan - Netedu Leonard | 3:45.45 |
6 | 2 | CSS Timișoara | Niculita Cosmin - Balaj David | 3:47.91 |
7 | 8 | CSS Timișoara | Pop Dragan - Ilas Rares | 3:48.44 |
8 | 9 | CSS Turnu Măgurele | Birsanu Valentin - Virdol Bogdan | 3:56.38 |
9 | 1 | CSS Călărași | Petcu Liviu - Petu Ștefan | 4:19.66 |
|
|
|
|
|
11:25 | Cursa 125 | C2 B jun. I 1000 m. | FINALA |
Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp |
1 | 4 | LTTL Orșova | Niculiţă Mihai-Niculiţă Gavril | 3:49.34 |
2 | 6 | LTTL Orșova | Arbagic Lucian - Andries Ionut | 3:54.70 |
3 | 2 | LTTL Orșova | Marancea Mihai - Gavrilei Robert | 4:01.04 |
4 | 5 | CSM Pitești | Din Alexandru - Ghitulescu Mihai | 4:17.60 |
5 | 7 | LT ”C.tin Brâncoveanu” Dăbuleni | Dîrviş Vlăduţ - Şoimu Dragoş | 4:20.60 |
6 | 3 | CSM Danubiu Tulcea | Cartoafa Marius - Tufă Alberto | 4:21.42 |
7 | 1 | CSS Galaţi | Tudorică Marian - Bodrîngă Marius | 4:25.70 |
8 | 8 | CSM Pitești | Ilie Laurentiu - Voicu Cornel | 4:26.12 |
9 | 9 | CSM Pitești | Grigore Marian - Eftime Marius | 5:01.58 |
|
|
|
|
|
11:35 | Cursa 126 | K2 F jun.I 500 m. | FINALA |
Loc | Culoar | Club | Nume si Prenume | Timp |
1 | 2 | LTTL Orșova | Maxemiuc Silvia-Micuţari Sânziana | 1:53.22 |
2 | 4 | CS Dinamo Bucureşti | Ivan Bianca - Ciobanu Daniela | 1:55.08 |
3 | 5 | CSS Turnu Măgurele | Rebiga Geanina - Caminescu Florentina | 2:04.24 |
4 | 1 | CSS Timișoara | Ionita L. - Roka G. | 2:16.45 |
| 3 | LTTL Orșova | Ursu Ştefănica-Cosmei Alina | RAST |
Chiar nu mai are nimeni nimic de scris, v-a inchis Orsova gura la toti ?
RăspundețiȘtergereCe te f..e grija?
RăspundețiȘtergerevoi stitii ce e la orsova???? nu-i mai prtiati atit
RăspundețiȘtergereIndiferent de conditii,mijloace sau alte alea,la Orsova se face performanta,ca federatia are un nod in gat numit Zabet, asta este altceva,pana la urma scaunele celea fierbinti din frkc sunt tinute de rezultatele orsovenilor. Imaginati-va cum ar fi un concurs de seniori fara participarea juniorilor,adica n-ar fi. Rog anonimul de mai sus sa ne lumineze traducandu-ne termenul "prtiati".Sa nu mai auzim de rau.
RăspundețiȘtergerecred ca vroia sa scrie "periati", ca tastele ER sunt inainte cu un spatiu de RT. o fi ala care i-a zis prietenei lui MUISTO in loc de MISTO.
RăspundețiȘtergere:D
ba ce bun esti ma,mai ai un vot din partea me l.a anul.............
RăspundețiȘtergereAcest comentariu a fost eliminat de autor.
RăspundețiȘtergereAcest comentariu a fost eliminat de autor.
RăspundețiȘtergereCel mai smecher club CSS tulcea CU CEI mai buni sportivi :dani,laur,cretu,daba,tymy,bibanu,safcica si cel mai tare antr LUNGU CATALIN cu lotu asta vrem sa batem tot
RăspundețiȘtergerece se petrece in sportul romanesc este ffffff rau
RăspundețiȘtergerece ne mai plangem ca nu avem sportivi buni sa ne reprezinte tara la europene si la mondiale de juniori si seniori cei buni si talentati si care au luat medalii de aur, de argint la concursurile nationale de juniori si chiar de bronz la cele de seniori sunt lasti acasa si sunt selectati altii care au obtinut rezultate mai slabe si nu merita sa mearga dar asta e sistemul in romania imi pare rau dar e un foarte mare adevar.Nu se merge pe rezultate ci pe pile si relatii la noi in tara.va rog sa deschideti ochi domnilor de la federatie daca vreti rezultate.
RăspundețiȘtergereorsovenii lasatii pe aia
RăspundețiȘtergere